Konsultacje społeczne w sprawie projektu Lokalnego Planu Transportowego Powiatu Płońskiego w perspektywie do 2030 roku

Płońsk, 24.07.2024 r.

PK.0630.1.2024 r.

Szanowni Państwo

W imieniu Zarządu Powiatu Płońskiego zapraszam do udziału w konsultacjach projektu Lokalnego Planu Transportowego Powiatu Płońskiego w perspektywie do 2030 roku.

Zgodnie z Uchwałą Nr 94/2024 Zarządu Powiatu Płońskiego z dnia 23 lipca 2024 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu Lokalnego Planu Transportowego Powiatu Płońskiego w perspektywie do 2030 roku ustala się:

• termin rozpoczęcia konsultacji na dzień: 25 lipca 2024 roku,
  • termin zakończenia konsultacji na dzień: 28 sierpnia 2024 roku.

Konsultacje przeprowadzone będą w formie:

• pisemnej – poprzez przesłanie do partnerów społecznych i gospodarczych oraz jednostkom samorządu terytorialnego z terenu Powiatu Płońskiego, formularza konsultacyjnego;
  • spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się w dniu 19 sierpnia 2024 r. w godz. 10.00 - 12.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płońsku, ul. Płocka 39, 09 – 100 Płońsk, sala konferencyjna (nr325, II piętro).

Wnioski, uwagi i opinie do Projektu Lokalnego Planu Transportowego Powiatu Płońskiego w perspektywie do 2030 roku można składać:

• w formie pisemnej oraz za pomocą poczty elektronicznej, poprzez wskazanie wniosków, uwag i opinii do projektu Planu za pomocą wypełnionego i podpisanego formularz, stanowiącego załącznik do opublikowanego wraz z projektem Planu. Formularz należy składać w terminie do 28 sierpnia 2024 r. w następujący sposób:
  1. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płońsku, ul. Płocka 39, 09-100 Płońsk, poprzez złożenie formularza w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Płońsku (pok. nr 316);
  2. pocztą tradycyjną, na adres Starostwa Powiatowego w Płońsku, ul. Płocka 39, 09-100 Płońsk;
  3. poprzez system ePUAP, na adres skrytki Starostwa Powiatowego w Płońsku lub za pomocą poczty elektronicznej na adres promocja@powiat-plonski.pl – za ważne uznaje się stanowiska przesłane w formie dokumentu podpisanego elektronicznie (za pomocą profilu zaufanego, bezpiecznego kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu osobistego).
  • podczas spotkania konsultacyjnego.

Terminem doręczenia jest data wpływu formularza konsultacyjnego do Starostwa Powiatowego w Płońsku.

Projekt Lokalnego Planu Transportowego Powiatu Płońskiego w perspektywie do 2030 roku stanowi załącznik do niniejszego zaproszenia. Jego treść publikujemy także w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Płońsku oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Płońsku www.powiat-plonski.pl

Celem konsultacji jest zebranie wniosków, uwag i opinii do opracowanego projektu Lokalnego Planu Transportowego Powiatu Płońskiego w perspektywie do 2030 roku.

Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z Referatem, Promocji i Komunikacji Społecznej Starostwa Powiatowego w Płońsku - tel. 23 662 77 64 wew. 146 i 147, za pośrednictwem poczty e-mail: promocja@powiat-plonski.pl lub osobiście w pok. nr 313 Starostwo Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39.

Z poważaniem,

Artur Adamski