Lista aktualności

 • Ilustracja do artykułu Informacja o skróconym czasie pracy_01.jpg

  .

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu PUP.jpg

  Wyróżnienie dla PUP w Płońsku

  Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku został wyróżniony przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w kategorii Efektywność działań urzędów pracy. Nagroda zostanie wręczona 8 maja podczas konferencji regionalnej "Aktywizacja zawodowa - dobre praktyki urzędów pracy" w Białymstoku.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu DSC_0118.JPG

  IX sesja Rady Powiatu Płońskiego

  Zapraszamy do udziału w IX sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 24 kwietnia 2019 roku (środa) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325)

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu 1-310966.jpg

  Bezpieczne zakupy przedświąteczne

  Rozpoczyna się okres przedświątecznej gorączki zakupów w galeriach handlowych, sklepach i na targowiskach. Zaaferowani przygotowaniami często zapominamy o bezpieczeństwie. Aby Święta Wielkanocne były dla wszystkich spokojne i bezpieczne warto skorzystać z kilku praktycznych porad zaprezentowanych w infografice przygotowanej przez policjantów Wydziału Profilaktyki Społecznej Biura Prewencji Komendy Głównej Policji.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu piramida finans..jpg

  Komunikat Powiatowego Rzecznika Konsumentów

  Powiatowy Rzecznik Konsumentów informuje, że w dniu 15.04.2019 r. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał ostrzeżenie konsumenckie przed firmą CL Singapore z Singapuru, która wprowadza na rynek kryptowalutę DasCoin.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu Dok3_01.jpg

  Drodzy Maturzyści

  W związku ze zbliżającym się zakończeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w klasach programowo najwyższych liceów ogólnokształcących i techników, informujemy, że w szkołach podejmowane są, zgodnie z harmonogramem, wszystkie czynności wynikające z organizacji roku szkolnego, w tym działania zmierzające do ustalenia ocen klasyfikacyjnych.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu Dok2_01.jpg

  Życzenia Wielkanocne

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu pomoc..jpg

  Pomoc przy zakładaniu organizacji pozarządowej

  Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza osoby zainteresowane założeniem organizacji pozarządowej (stowarzyszenia, fundacji, koła gospodyń wiejskich) do skorzystania z bezpłatnego wsparcia.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu DSC_0703.JPG

  Pamiętamy o Katyniu!

  10 kwietnia Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński i Sekretarz Powiatu Anna Czerniawska reprezentowali Powiat Płoński podczas obchodów 79. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej oraz 9. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej. " To nasze spotkanie tutaj jest wyrazem naszego patriotyzmu, który nigdy nie powinien zgasnąć w polskim narodzie. Jednoczy nas pamięć o historii, miłość do Ojczyzny, dobro naszej społeczności. Nie mogło nas tu dzisiaj zabraknąć, bo kto jeśli nie my, będzie pamiętał!" powiedział Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński kończąc swoje przemówienie. Podczas uroczystości delegacja powiatu złożyła wiązankę i zapalony znicz pod Krzyżem Katyńskim w hołdzie pomordowanym rodakom.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu DSC_0118.JPG

  VIII nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Płońskiego

  Zapraszamy do udziału w VIII nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 10 kwietnia 2019 roku (środa) o godz. 14: 00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325)

  Czytaj więcej
Powrót na początek strony