Zmiany w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa od 4 listopada 2019r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, wprowadzamy zmiany w systemie kolejkowym funkcjonującym w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Płońsku.

Ilustracja do artykułu UWAGA_800x400-696x348.jpg

Informujemy, że od dnia 4 listopada 2019r.

- Znosimy limit numerów, uprawniających do załatwienia sprawy z zakresu rejestracji pojazdów i wymiany dowodów rejestracyjnych ;

- Informujemy, że pobieranie numerów z biletomatu będzie możliwe od godziny 7:30 do godziny 15:00;

- Informujemy, że wywoływanie i przyjęcie interesantów dysponujących pobranym z biletomatu numerem, będzie możliwe do godziny 15:00;

- Numer wywołany trzykrotnie, nie będzie zawieszony;

- Jeżeli osoby z pobranym numerem do stanowiska, pomimo jego trzykrotnego wywołania, nie zgłoszą się, będą zobowiązane  do pobrania nowego numeru.

- W przypadku konieczności uzupełnienia dokumentów do danej sprawy będzie wymagane pobranie kolejnego numeru.

Mamy nadzieję, że wprowadzenie nowych zasad korzystania z usług Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa przyspieszy realizację usług i usprawni obsługę interesantów.