Zarząd Powiatu Płońskiego zatwierdził wyniki konkursów na stanowiska dyrektorów

Zarząd Powiatu Płońskiego zatwierdził kandydatury na stanowiska dyrektorów w powiatowych placówkach oświatowych, na które były ogłoszone konkursy. Dyrektorem Szkolnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jońcu została Pani Iwona Leszczyńska Dyrektorem Zespołu Szkół nr 1 im. S. Staszica w Płońsku została Pani Ewa Głuchowska. Dyrektorem Zespołu Szkół nr 2 im. L. Rutkowskiego w Płońsku została Pani Bożena Dzitowska.

Ilustracja do artykułu Nowowybrani dyrektorzy ZS nr 1 w Płońsku ZS nr 2 w Płońsku i SOSW w Jońcu_01.jpg

Pani Iwona Leszczyńska jest nauczycielem dyplomowanym z 22-letnim stażem pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jońcu.

Zanim została nauczycielem przez 12 lat pracowała na stanowiskach administracyjnych w placówkach oświatowych. Posiada niemal 34 lata stażu zawodowego.

Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku z zakresu edukacji i rehabilitacji osób z autyzmem i Zespołem Aspergera oraz studia podyplomowe z zakresu Oligofrenopedagogiki w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie.

Pani Iwona Leszczyńska jest też absolwentką podyplomowych studiów zarządzania oświatą - menadżer oświaty w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku

Pani Ewa Głuchowska magister inżynier, nauczyciel dyplomowany 21 letnim stażem pedagogicznym.

Od 2016 roku do chwili obecnej pracuje jako Ekspert w Wydziale Egzaminów Zawodowych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie. Zajmuje się m.in. zagadnieniami związanymi z koncepcją egzaminów i przygotowaniem propozycji materiałów egzaminacyjnych.

Pracowała m.in. jako nauczyciel chemii w SLO w Płońsku oraz w ZS w Nowym Mieście.

Ma doświadczenie w kierowaniu placówkami oświatowymi. Była wicedyrektorem w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w Płońsku oraz dyrektorem Niepublicznego Przedszkola ,,Kolorowe Kredki". Pełniła funkcję dyrektora w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Szczytnie.

Ukończyła studia podyplomowe w zakresie matematyki, z zakresu pedagogiki kształcenia zawodowego oraz studia Menadżer oświaty - zarządzanie oświatą, wychowanie przedszkolne.

Pani Bożena Dzitowska - aktualnie pełni funkcję wicedyrektora w I LO im. H. Sienkiewicza w Płońsku. W latach 2014-2019 pełniła funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku.

Dyplomowany nauczyciel j. polskiego z 24-letnim stażem zawodowym. Pracowała w ZS nr 2 im. L. Rutkowskiego, I LO im. H. Sienkiewicza w Płońsku.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Polonistyki.

Pani Bożena Dzitowska ukończyła studia podyplomowe kształcenie uczniów z niepełnosprawnością oraz studia z zakresu oligofrenopedagogiki.

Jest również absolwentką studiów podyplomowych w zakresie zarządzania oświatą oraz studiów podyplomowych Akademia Liderów Oświaty Szkoły Uczącej Się organizowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie.