Zarząd Powiatu Płońskiego nagrodził sportowców za osiągnięcia w 2022 roku.

W dniu 30 grudnia 2022 roku Pan Krzysztof Wrzesiński, Wicestarosta Płoński, wręczył sportowcom nagrody przyznane przez Zarząd Powiatu Płońskiego za wysokie osiągnięcia sportowe uzyskane w roku 2022. Gratulujemy !

IMG-20221230-WA0012 kopia.jpg

Nagrody otrzymali:

- Wiktor Mateńko za uzyskanie tytułu Akademickiego Mistrza Polski w biegu na 100 metrów oraz zajęcie trzeciego miejsca w biegu rozstawnym 4 x 100 metrów w Akademickich Mistrzostwach Polski uczelni technicznych w 2022 roku,

- Szymon Piotrowski za uzyskanie tytułu Akademickiego Mistrza Polski w biegu rozstawnym 4 x 100 metrów w Akademickich Mistrzostwach Polski uczelni społeczno-przyrodniczych w 2022 roku.

Obydwaj zawodnicy reprezentują Uczniowski Klub Sportowy GIMNAZJON Płońsk.

Przy wręczeniu nagród był również Naczelnik Wydziału Zdrowia, Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Pan Paweł Dychto.

Nagrody mają charakter finansowy i zostały przyznane na podstawie Uchwały Nr LIX/340/2022 Rady Powiatu Płońskiego z dnia 23 listopada 2022 r. w sprawie określenia szczegółowych zasad i trybu przyznawania oraz wysokości nagród dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe.