Zapraszamy na XII Kolarskie Kryterium Uliczne Płońskiej Solidarnosći.

Zapraszamy do zapisów na XII Kolarskie Kryterium Uliczne Płońskiej Solidarności w tą sobotę 7 września.

Ilustracja do artykułu XII Kryterium SOLIDARNOŚCI.jpg

Kolarskie Kryterium Uliczne Płońskiej Solidarności to wydarzenie, które po raz dwunasty zagości na płońskich ulicach.

Organizatorem wydarzenia jest NSZZ "Solidarność" Region Płocki Oddział w Płońsku oraz Amatorska Grupa Rowerowa w Płońsku.

Powiat Płoński jest jednym ze sponsorów wydarzenia.

Wyścig odbywa się przy ruchu zamkniętym, w różnych kategoriach wiekowych. Zapisy w biurze zawodów przed startem. Każdy z uczestników musi mieć kask twardy.

Trasa wyścigu będzie przebiegać wzdłuż ulicy Kopernika w Płońsku (od ulicy Płockiej przy rondzie na wysokości MCK do ronda przy ulicy Jaworskiego w godzinach 12.00-16.00.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w wyścigu a kierowców proszą o wyrozumiałość.