Zapraszamy na Powiatowy Podwieczorek Pozarządowy w Starostwie 27.02 br.!

Brown Organic Coffee and Friends Quote Instagram Story (Post na Facebooka).jpg

Uwaga przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu powiatu płońskiego! Zapraszamy Państwa w przyszły wtorek (27.02) na Powiatowy Podwieczorek Pozarządowy w Starostwie!

Będzie to spotkanie, które pozwoli w miłej atmosferze przy kawie i herbacie lepiej poznać się, porozmawiać o roli III sektora, ekonomii społecznej i skuteczniej sieciować się pod kątem przyszłych działań.

Spotkanie odbędzie się 27 lutego br. (wtorek) 2024 roku o godz. 16.30. w sali 325 na 2 piętrze, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul Płockiej 39 w Płońsku.

Więcej informacji i zapisy pod numerem tel. 728 800 399.
Ze względów organizacyjnych zachęcamy do zgłaszania się max. 2-3 osób z jednej organizacji.

Zapraszamy do zapisów,

Organizatorami spotkania są:

Starostwo Powiatowe w Płońsku i  MOWES - Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej