Zapraszamy do udziału w LIII sesji Rady Powiatu Płońskiego

Zapraszamy do udziału w LIII sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 26 września 2018 roku (środa) o godz.14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325)

Ilustracja do artykułu 0x0.jpg

Zapraszamy do udziału w LIII sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 26 września 2018 roku (środa) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325)

3. Przyjęcie protokołów z L, LI oraz LII sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Informacja Starosty o międzysesyjnej działalności Zarządu Powiatu.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Informacja o przebiegu wykonania budżetu jst. za I półrocze 2018 roku.
  7. Informacja o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć, o których mowa w art. 226 ust. 3 ustawy o finansach publicznych.
  8. Informacja o przebiegu wykonania planu finansowego SP ZZOZ w Płońsku za I półrocze 2018 roku.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Płońskiego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej na 2018 rok.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie Statutu Powiatu Płońskiego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie określenia kierunków działania Zarządu Powiatu Płońskiego w zakresie kierowania mieszkańców Powiatu Płońskiego do Środowiskowego Domu Samopomocy w Wyszogrodzie.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań, na które zostaną przeznaczone środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnoprawnych przyznane Powiatowi Płońskiemu zgodnie z algorytmem na 2018 rok.
  14. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zasad udzielania i rozmiaru zniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycielom, którym powierzono stanowisko kierownicze oraz w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć niektórych nauczycieli zatrudnionych w przedszkolu, szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Płoński
  15. Przyjęcie informacji na temat: „Osiągnięcia sportowe dzieci i młodzieży szkolnej powiatu płońskiego w roku szkolnym 2017/2018.
  16. Przyjęcie informacji na temat: ,,Ocena działalności Społecznej Straży Rybackiej”.
  17. Przyjęcie informacji na temat: „Ocena stanu rolnictwa w kraju i w powiecie płońskim”.
  18. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  19. Wolne wnioski i oświadczenia radnych.