Zapraszamy do udziału w LII nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Płońskiego

Zapraszamy do udziału w LII nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 31 sierpnia 2018 roku (piątek) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325)

Ilustracja do artykułu 0x0.jpg

Zapraszamy do udziału w LII nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 31 sierpnia 2018 roku (piątek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325), z następującym porządkiem obrad:

2. Informacja Starosty na temat zakończenia prac budowlanych, odbiorów końcowych oraz przekazania do użytkowania wraz z rozliczeniem finansowym inwestycji drogowych realizowanych przez Starostwo Powiatowe w Płońsku w ramach programu RIT.
  3. Dyskusja.
  4. Informacja Starosty o transporcie publicznym na terenie powiatu po 1 września.