Zapraszamy do udziału w II sesji Rady Powiatu Płońskiego

Zapraszamy do udziału w II sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 28 listopada 2018 roku (środa) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325)

Ilustracja do artykułu I sesja Rady Powiatu Płońskiego VI kadencji 20.11.2018r. — kopia.JPG

Zapraszamy do udziału w II sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 28 listopada 2018 roku (środa) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325), z proponowanym porządkiem obrad:

2. Przyjęcie protokołu z I sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie powołania składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Płońskiego.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Płońskiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie powołania składu osobowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Płońskiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Płońskiego.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie powołania składów osobowych stałych Komisji Rady Powiatu Płońskiego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczących stałych Komisji Rady Powiatu Płońskiego.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Płońskiego.