Zakupimy sprzęt dla szpitala za 5,5 mln zł

Powiat Płoński uzyskał dofinansowanie do zakupu sprzętu medycznego dla płońskiego szpitala w wysokości prawie 5,5 mln zł.

Ilustracja do artykułu Tomograf.jpg

Wniosek pn. „Poprawa spójności komunikacyjnej, społecznej i gospodarczej w subregionie ciechanowskim poprzez zakup sprzętu i aparatury medycznej dla szpitala w Płońsku” w ramach Działania 6.1. Infrastruktura ochrony zdrowia  RPO WM 2014-2020 złożyło Starostwo Powiatowe w Płońsku. Autorem wniosku jest Naczelnik Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Zamówień Publicznych p. Agnieszka Goszczyńska. Całkowita wartość projektu wynosi 6,8 mln zł, z czego dofinansowanie to prawie 5,5 mln zł. Wkład własny zostanie rozliczony zakupionym już wcześniej przez szpital tomografem. Podpisanie umowy pomiędzy repezentującymi powiat Starostą Andrzejem Stolpą i Anną Dumińską – Kierską a reprezentującym Zarząd Województwa Mazowieckiego Marszałkiem Adamem Struzikiem odbędzie się najprawdopodobniej 15 października.