XLI sesja Rady Powiatu Płońskiego

22 września (ŚRODA) o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro pok. nr 325) odbędzie się XLI sesja Rady Powiatu Płońskiego.

radni powiatu siedzą przy stołach podczas sesja Rady.JPG

Sesja Rady Powiatu Płońskiego zostanie przeprowadzona w programie e-Sesja.

Porządek obrad przedstawia się następująco:

2. Przyjęcie protokołu z XL sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu Powiatu z działalności Zarządu w okresie między sesjami Rady Powiatu.
  5. Informacja o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Płońskiego za I półrocze 2021 roku, informacja o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć, o których mowa w art. 226 ust. 3 ustawy o finansach publicznych, informacja o przebiegu wykonania planu finansowego SP ZZOZ w Płońsku za I półrocze 2021 roku.
  6. Informacja o wykonaniu planu finansowego wydzielonego rachunku dochodów pochodzących ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 i przeznaczenia ich na wydatki związane z przeciwdziałaniem COVID-19 w ramach planu finansowego tego rachunku.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku za rok 2020.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania skargi według właściwości Staroście Płońskiemu.
  9. Przyjęcie sprawozdań Kierowników Nadzorów Wodnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z działań podejmowanych na terenie Powiatu Płońskiego wynikających z ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne.
  10. Przyjęcie informacji nt. „Osiągnięcia sportowe dzieci i młodzieży szkolnej Powiatu Płońskiego w roku szkolnym 2020/2021”.

W związku z trwającą epidemią COVID-19, w  trosce o bezpieczeństwo uczestników sesji Rady Powiatu, rekomendujemy oglądanie transmisji obrad przez Internet.

Transmisje on-line i nagrania Sesji Rady Powiatu Płońskiego dostępne są pod linkiem: https://transmisja.esesja.pl/plonskpowiat