X Powiatowy Konkurs Piosenki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Jońcu

Wczoraj w Jońcu odbył się X Powiatowy Konkurs Piosenki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Hasło przewodnie konkursu to "Na 40 lat z językami na pan brat".

Dziękujemy pięknie wszystkim uczestnikom konkursu za pozytywne emocje i moc wzruszeń i radości. Słowa uznania kierujemy również dla nauczycieli i rodziców przygotowujących dzieci i młodzież do występów.

W konkursie udział brali wychowankowie Ośrodków Szkolno-Wychowawczych oraz Środowiskowych Domów Samopomocy z terenu powiatu płońskiego. Wykonywali oni utwory zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów. Na jonieckiej scenie wystąpiły również koła zainteresowań z Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Jońcu. Wydarzenie uświetniły też Mażoretki MCK Diament Płońsk oraz zespół "Krajkowiacy".
Konkurs Piosenki otworzyła Dyrektor SOSW w Jońcu Pani Iwona Leszczyńska oraz Radna Powiatu Płońskiego Pani Marianna Chybała, a nagrody ufundowane przez Powiat Płoński dla najlepszych uczestników wręczyła Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego wraz z Panią Dyrektor.