Wznowienie stacjonarnej działalności punktów NPP-NPO na terenie powiatu płońskiego

Komunikat Starosty Płońskiego z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie wznowienia stacjonarnej działalności punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu płońskiego

grafika z herbem powiatu i napisem komunikat

KOMUNIKAT Starosty Płońskiego z dnia 7 maja 2021 r.

w sprawie wznowienia stacjonarnej działalności punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu płońskiego

W związku z poprawą sytuacji epidemiologicznej na terenie kraju oraz łagodzeniem obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z COVID-19, od dnia 10 maja 2021 r. wznawia się stacjonarną działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego zlokalizowanych na terenie powiatu płońskiego.

W celu skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego należy dokonać rejestracji wizyty:

• telefonicznie pod następującymi numerami telefonów:
  • Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w Płońsku – tel. (23) 662 40 39,
  • Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w Raciążu – tel. (23) 679 11 63 w. 11
    oraz w Naruszewie – tel. (23) 663 10 51,
  • Punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Nowym Mieście – (23) 661 49 20 w. 1;

lub

Więcej informacji na stronie internetowej Powiatu Płońskiego (https://www.powiat-plonski.pl/, zakładka: Nieodpłatna pomoc prawna) oraz pod nr telefonu (23) 663 24 28.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, w szczególności m.in.: o zakładanie maseczek i dezynfekowanie rąk przy wejściu do punktu, a podczas porady zachowywanie odpowiedniego dystansu.

Starosta Płoński

Elżbieta Wiśniewska