Wznowienie działalności punktu NPO w Nowym Mieście

Komunikat Starosty Płońskiego w sprawie wznowienia świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w sposób bezpośredni w Punkcie NPO w Nowym Mieście.

KOMUNIKAT (2).png

Z dniem 23 listopada 2020 roku wznowione zostaje świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w sposób bezpośredni w Punkcie Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego w siedzibie Urzędu Gminy w Nowym Mieście przy ul. Aptecznej 8.

Punkt będzie mógł być wizytowany tylko przez osoby z odpowiednio zakrytymi ustami i nosem zgodnie z obowiązującymi przepisami. Konieczne będzie również zdezynfekowanie rąk przy wejściu oraz zasada oczekiwania w kolejce w odstępie min. 2 m.

Godziny dyżuru punktu: poniedziałek – wtorek w godz. 800-1200, środa w godz. 1300-1700, czwartek – piątek w godz. 800-1200.

Numer telefonu do zapisów: (23) 661 49 20 w. 1.

Rezerwacja on-line: https://np.ms.gov.pl/mazowieckie/płoński

Bliższe informacje pod nr telefonu (23) 663 24 28.