Wydział Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Płońsku zainaugurował rok akademicki

8 października 2022 r. w filii UTH w Płońsku odbyła się uroczystość inauguracji roku akademickiego.

Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska przemawia na inauguracji roku akademickiego w Wydziale Zamiejscowym UTH.

Uroczystość otworzyli JM Rektor dr Justyna Żylińska oraz Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Płońsku gen. dyw. dr inż. Stanisław Krysiński. Przywitania, wymienienie osiągnięć uczelni oraz podziękowania dla osób, które współpracują z uczelnią, w tym dla Starosty Płońskiego Elżbiety Wiśniewskiej - to krótkie podsumowanie wstępu.

Po przemówieniach zaproszonych gości nastąpił akt immatrykulacji, a studenci I roku złożyli pasowanie Następnie rozległy się uderzenia berłem, oznaczające otwarcie roku akademickiego.

Zwieńczeniem uroczystości był wykład Posła na Sejm RP Krzysztof Gawkowski pt. "Bezpieczne miasto w świecie nowoczesnych technologii".

Wszystkim studentom życzymy wielu osiągnięć i świetnych wyników w roku akademickim!