Wydłużenie terminu zdalnego świadczenia nieodpłatnych porad obywatelskich w Nowym Mieście

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną związaną z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 na terenie Gminy Nowe Miasto i koniecznością podjęcia działań, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa wykonawcom i osobom korzystającym z nieodpłatnych porad obywatelskich, Starostwo Powiatowe w Płońsku informuję o wydłużeniu terminu związanego ze zmianą organizacji funkcjonowania Punktu Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego zlokalizowanego w siedzibie Urzędu Gminy w Nowym Mieście – do dnia 30 października br. porady obywatelskie świadczone będą poza lokalem punktu za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefonu oraz poczty elektronicznej) po wcześniejszej rejestracji wizyty pod nr telefonu (23) 663 24 28. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (23) 663 24 28.

Młotek sędziowski  w gafice dotyczącej zmian w obsłudze porad obywatelskich w Nowym Mieście.png