Współpraca NGO i JST

W poniedziałek, 11 października odbyło się szkolenie pn.: „Lepsza współpraca NGO i JST. Jak to robić?", zorganizowane przez Federację Mazowia oraz Powiat Płoński.

Widok z tyłu na uczestników szkolenia siedzących przy dwóch stołach konferencyjnych.

Uczestnikami warsztatów byli urzędnicy i urzędniczki współpracujący z organizacjami pozarządowymi z powiatu płońskiego.

Przybyłych przywitała Elżbieta Wiśniewska Starosta opowiadając jak wygląda współpraca Powiatu z organizacjami pozarządowymi i jak ważne wspieranie społecznych inicjatyw.

W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele

Starostwa Powiatowego w Płońsku

Urzędu Miejskiego w Raciążu

Urzędu Gminy Załuski

Gminy Baboszewo

Gminy Joniec

Urzędu Gminy Dzierzążnia

Miasta i Gminy Sochocin

Miejskiego Centrum Kultury Raciąż

Lokalnej Grupy Działania - Przyjazne Mazowsze

Szkolenie odbyło się w godzinach 9.00 – 15.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płońsku.

Szkolenie jest częścią projektu Mazowiecka Koalicja na rzecz dialogu NGO-JST, który realizuje Federacja Mazowia w partnerstwie z Federacją Rosa oraz Powiatem Płońskim. Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.