Wspieramy sportowców z powiatu płońskiego

Pani Marta Brzezińska i Pani Zuzanna Bronowska, 15 września, były gośćmi podczas obrad Zarządu Powiatu Płońskiego. Dzięki decyzji Zarządu Powiatu Płońskiego Pani Marta Brzezińska Płońszczanka, otrzymała dofinansowanie w kwocie tysiąca złotych, które pozwoli jej na start w Mistrzostwach Europy w Santa Susanie w Hiszpanii w kategorii: Kulturystyka Wellnes Fitness w dniach 16-21.09.2020r.

Ilustracja do artykułu Marta Brzezińska i Zuzanna Bronowska stoją z członkami Zarządu Powiatu Płońskiego.jpg

Przy wręczaniu obecni byli Członkowie Zarządu Powiatu Płońskiego oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Płońskiego Józef Bluszcz.

Zuzanna Bronowska została wyróżniona za wybitne osiągnięcia sportowe podczas Mistrzostw Polski U20 w Radomiu gdzie zdobyła złoto i srebro.