Wspieramy lokalnych przedsiębiorców

Wspieramy lokalnych przedsiębiorców kwiatów. Z inicjatywy Elżbiety Wiśniewskiej Starosty Płońskiego ze środków Powiatu Płońskiego - Powiatowy Zarząd Dróg zakupił ponad 340 chryzantem, które udekorują rondo przy drodze powiatowej na ul. Kopernika.

Widok z lotu ptaka na obsadzone chryzantemami rondo przy ulicy Kopernika w Płońsku

Fot. TVP3 WARSZAWA

- Cieszę się, że mogliśmy w ten sposób wesprzeć lokalnych przedsiębiorców w obecnej sytuacji i ukwiecić to rondo. Estetyka przestrzeni publicznej ma dla nas duże znaczenie. Po uruchomieniu wniosków z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będziemy chcieli zagospodarować kwiatami teren przy drogach wokół cmentarza- informuje Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska.