VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

W piątek 22 marca w auli Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku odbył się VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej pod hasłem: „Niech Wasze śpiewanie przekracza granice...”

Ilustracja do artykułu Konkurs piosenki.jpeg

Konkurs, który ma już swoją wieloletnią tradycję na przestrzeni lat stał się doskonałą formą szlifowania języka obcego. Uczniowie mają możliwość sprawdzić swoje umiejętności, przełamać barierę językową i onieśmielenie. Wszystko odbywa się w duchu zdrowej rywalizacji, która wzmacnia ambicję i chęć do odnoszenia małych czy większych zwycięstw.
Jury przyznało następujące miejsca:

Miejsce I – Aleksandra Sienkiewicz z ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku z piosenką Whitney Houston I will always love you (opiekun Pani Małgorzata Zielińska-Nosarzewska)

Miejsce II – Adela Malon z ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku z piosenką Аиды Николайчук Нежный поцелуй (opiekun Pani Anna Nowakowska)

Miejsce III – Gabriela Zielińska z ZSO w Płońsku z piosenką Miley Cyrus The Climb (opiekun Pani Magdalena Jaworska)

Jury wyróżniło Sebastiana Kopcińskiego z ZS w Raciążu za piosenkę Maxa Giesingera 80 millionen (opiekun Pani Justyna Ratkowska)

Nagrodę Publiczności zdobyła laureatka pierwszego miejsca Aleksandra Sienkiewicz
z ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!