Uroczyste podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę nowej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Raciążu

IMG_2973.JPG

Krzysztof Wrzesiński Wicestarosta Powiatu Płońskiego, reprezentując Powiat Płoński, podpisał dokument rozpoczynający w uroczysty sposób budowę JRG w Raciążu. Podpisany akt wraz z nośnikiem danych, zawierającym skany dokumentów dotyczących budowy, zdjęcia z okresu poprzedzającego budowę oraz zdjęcia przedstawiające kolejny etap realizacji inwestycji, informacje dotyczące organizacji Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku oraz imienny wykaz funkcjonariuszy i pracowników komendy.

Powiat Płoński reprezentowali również Dariusz Żelasko – Przewodniczący Rady Powiatu Płońskiego, Barbara Wdowiak oraz Artur Adamski – Członkowie Zarządu Powiatu Płońskiego, a także Bożena Szerszeniewska – radna powiatowa.

Gratulujemy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku uroczystego rozpoczęcia kolejnego etapu budowy jednostki tak ważnej dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu płońskiego oraz powiatów ościennych.

Gratulujemy również ochotnikom z OSP KSRG Kołoząb, OSP KSRG Królewo, OSP Kroczewo oraz OSP Stare Radzikowo włączenia do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego.

OSP Chociszewo gratulujemy nowego sprzętu - agregatu prądotwórczego, OSP w Kołozębiu narzędzi hydraulicznych, OSP Jeżewo Wesel torby ratownictwa medycznego

Druhom z OSP Raszewo Włościańkie gratulujemy lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego Renault, natomiast druhom z OSP Kaczorowy nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego marki Renault, który został poświęcony wiadrem wody. Niech Wam służą.