Umowy ze Stowarzyszeniem Graj z Krystianem w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku

Dobra wiadomość dla miłośników piłki nożnej. Umowy ze Stowarzyszeniem Graj z Krystianem podpisane. Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego i Krzysztof Wrzesiński Wicestarosta przy kontrasygnacie Skarbnika - Anetty Klimkiewicz z ramienia Powiatu Płońskiego podpisali umowy z przedstawicielami Stowarzyszenia Panem Krystianem Jobskim oraz Panem Adamem Przedpełskim.

Podpisanie umowy ze stowarzyszeniem Graj z Krystianem

Stowarzyszenie Graj z Krystianem otrzymało dofinansowanie na realizację trzech zadań:

- „Orlikowe Mistrzostwa Powiatu Płońskiego” w kwocie 5 000,00 zł

- „Halowe Mistrzostwa Powiatu Płońskiego” w kwocie 3 000,00 zł

- Stowarzyszenie Graj z Krystianem „Turniej Legia Futsal Kids o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego” w kwocie 1 500,00 zł

Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.