Umowa z UKS Korsarz w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku

UKS Korsarz Płońsk z dofinansowaniem Powiatu Płońskiego na zadanie pt. "Organizacja zawodów w zakresie pływania." Umowa w kwocie 3 000,00 złotych została podpisana przez Pana Tomasza Czyża i Pana Rafała Kapczyńskiego ze strony Stowarzyszenia oraz przez Starostę Elżbietę Wiśniewską, Wicestarostę Krzysztofa Wrzesińskiego przy kontrasygnacie Skarbnika - Anetty Klimkiewicz.

Starosta i Wicestarosta oraz przedstawiciele organizacji siedzą przy stole w gabinecie starosty

Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.