Umowa z OSP Latonice w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku

Ochotnicza Straż Pożarna w Latonicach z dofinansowaniem Powiatu Płońskiego na realizację zadania pt. „Rowerowo - aktywnie”.

Trzy osoby podpisują umowy. Od lewej: przedstawiciel OSP Latonice, Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński i Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska

Umowa na kwotę 1 500 złotych została podpisana przez Prezesa OSP Latonice Pana Krystiana Dylewskiego. Z ramienia Powiatu umowę podpisali Starosta Elżbieta Wiśniewska oraz Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński przy kontrasygnacie Pani Skarbnik Anetty Klimkiewicz.

Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.