Umowa z MKS BANK BS Płońsk w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku

Pierwsza umowa Powiatu Płońskiego z klubem sportowym MKS BANK BS Płońsk podpisana. "Biegaj, rzucaj, skacz.”- to projekt dofinansowany w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.

Starosta i dwóch przedstawicieli organizacji siedzą przy stole i podpisują umowy
28 stycznia Starosta Elżbieta Wiśniewska oraz Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Anetty Klimkiewicz podpisali umowę na kwotę 4 000 złotych z przedstawicielami klubu sportowego MKS Bank Spółdzielczy w Płońsku: Panem Romanem Pankowskim i Panem Zbigniewem Wiśniewskim.

Gratulujemy i życzymy udanego obozu sportowego.

Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.