Umowy z Football School Płońsk w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku

Umowy z Football School Płońsk podpisane. Elżbieta Wiśniewska - Starosta Płoński oraz Robert Adamski - Członek Zarządu Powiatu Płońskiego przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu - Anetty Klimkiewicz podpisali umowy z Panem Mariuszem Unierzyskim ze stowarzyszenia. Przy podpisaniu umów obecny był również Artur Adamski - Członek Zarządu Powiatu Płońskiego.

Starosta i dwóch członków zarządu powiatu oraz przedstawiciel organizacji stoją, w tle godło Polski i herb powiatu

Football School Płońsk otrzymało dofinansowanie na realizację dwóch zadań:

- "Udział w rozgrywkach ligowych piłki nożnej dzieci i młodzieży - rocznik 2010/2011" w kwocie: 2.500 zł

- "Udział w rozgrywkach ligowych piłki nożnej dzieci i młodzieży - rocznik 2014/2015" w kwocie: 2.500 zł

Zadania dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.