Umowa na roboty budowlane w piwniach ZS nr 1 w Płońsku podpisana

We wtorek 27 września w starostwie została podpisana umowa na roboty budowlane w piwnicach Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku. Podczas podpisania obecni byli starosta Elżbieta Wiśniewska i wicestarosta Krzysztof Wrzesiński.

Umowa z wykonawcą podpisana.

W ramach robót budowlanych przygotowane zostaną powierzchnie ścian i sufitów pod prace, zostaną zerwane stare powłoki malarskie i uzupełnione tynki, zostaną wykonane wkucia w ściany i stropy istniejących instalacji, malowane będą ściany i sufity pomieszczeń piwnic, zerwana zostanie istniejąca okładzina podłogi wykonana z płytek ceramicznych wraz z cokolikami, zostanie uzupełniona istniejąca posadzka wraz z ułożeniem nowej podłogi z płytek gresowych, renowację przejdą metalowe kraty szatni oraz istniejące ławki.
Wartość umowy to 389 928,85 zł. Wykonawcą jest firma Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Marzęcki, Dominik Marzęcki s.c., Wychódźc 65, 09-150 Czerwińsk nad Wisłą.