Umowa na małe granty podpisana

28 maja Powiat Płoński podpisał umowę ze Stowarzyszeniem Graj z Krystianem na wsparcie realizacji zadania „Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Płońskiego.”

Starosta Wicestarosta i dwóch przedstawicieli stowarzyszenia stoją na tle herbu powiatu
Przy podpisaniu umowy na kwotę 2 000 złotych byli przedstawiciele stowarzyszenia: Krystian Jobski i Bartłomiej Barczak, Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska, Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński oraz Skarbnik Anetta Klimkiewicz.
 
"Cieszę się z kolejnej imprezy organizowanej przy współpracy z Powiatem Płońskim/ Starostwem Powiatowym. Wszyscy doskonale wiemy jak ważna częścią rywalizacji sportowej są kibice. Po raz pierwszy w tym roku fani będą mogli kibicować swoim ulubieńcom z poziomu trybun. Według aktualnych obostrzeń możemy udostępnić 50% pojemności widowni, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych już w niedzielę do Naruszewa." - informuje Krystian Jobski - organizator wydarzenia.
Dotacja została przekazana na podstawie uchwały Zarządu Powiatu w trybie art. 19a (tzw. małe granty) ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r., poz. 1057 t.j.)
Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego.

 

Powrót na początek strony