Szkolenie: ,,Jak pisać projekty edukacyjno-kulturalne?" za nami!

Na spotkanie zorganizowane 6.11 przez Starostwo Powiatowe w Płońsku i Federację Mazowia przybyła liczna grupa przedstawicieli organizacji pozarządowych, animatorów społecznych i osób zainteresowanych tą tematyką.

Ilustracja do artykułu DSC_0212.JPG

Szkolenie odbyło się 6.11 w godzinach 16.30-20.00 w sali 325 Starostwa na ul. Płockiej 39.

Trener Karol Wittels z Federacji Mazowia pokazał uczestnikom możliwości i źródła dofinansowania projektów kulturalnych.

Za pomocą multimedialnej prezentacji pokazał metody pisania projektów kulturalnych i etapy jego wdrażania: od pomysłu, idei po diagnozę lokalną, określenie zasobów do realizacji projektu zespołu i otoczenia aż po etap pisania i składania wniosku.

Uczestnicy spotkania otrzymali na koniec zaświadczenia.

Projekt jest współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu: "Bardzo Młoda Kultura2019-2021" oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.