Święto policji

W piątek 22 lipca odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji. Wzięła w nich udział Starosta Powiatu Płońskiego Elżbieta Wiśniewska.

Zdjęcie grupowe z powiatowych obchodów święta policji.

Podczas uroczystości z okazji Święta Policji Starosta Elżbieta Wiśniewska przekazała akt porozumienia na mocy, którego Powiat Płoński przekaże 25 000 zł dofinansowania na zakup samochodu osobowego typu SUV w wersji nieoznakowanej dla potrzeb Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.
Uroczystości rozpoczęły się o godz. 12.00 mszą św. w Kościele Michała Archanioła w Płońsku w intencji policjantów i pracowników policji.
Następnie o godz. 13.30 podczas uroczystego apelu na placu Komendy Powiatowej Policji w Płońsku zostały wręczone nominacje na wyższe stopnie służbowe 71 funkcjonariuszom, z czego 7 nich otrzymało je po raz pierwszy. Nie zabrakło okolicznościowych przemówień, życzeń oraz kwiatów.