Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

W piątek, 23 listopada, w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów potwierdzających przyznanie w roku szkolnym 2018/2019 stypendiów Prezesa Rady Ministrów 41-osbowej grupie uczniów szkół średnich z terenu pięciu powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, płońskiego, pułtuskiego i żuromińskiego.

Ilustracja do artykułu stypendyści zso.jpg

Organizatorem uroczystości była ciechanowska delegatura Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

W szkołach powiatu płońskiego stypendia otrzymali uczniowie: Patrycja Chołuj z 3 kl. III Liceum Ogólnokształcącego w ZS nr 2 w Płońsku, Piotr Kamiński z 3 kl. Technikum nr 1 w ZS nr 1 w Płońsku, Wojciech Karpiński z 4 kl. Technikum Nr 2 w ZS nr 2 w Płońsku Antonina Kostrzewa z 2 kl. I Liceum Ogólnokształcącego w ZSO  Płońsku, Karolina Kowalewska z 3 kl. Liceum Ogólnokształcącego w Raciążu, Arkadiusz Kuczera z 3 kl. Liceum Ogólnokształcącego w ZS w Czerwińsku nad Wisłą, Mariusz Smardzewski z 4 kl. Technikum Agrobiznesu w ZS w Czerwińsku nad Wisłą, Weronika Wójtewicz z 4 kl. Technikum w Raciążu.

Gratulujemy!