Starostwo wprowadza ułatwienie w składaniu dokumentów

Od 20 kwietnia funkcjonuje skrzynka podawcza znajdująca się na parterze budynku Urzędu.

Ilustracja do artykułu skrzynka na dokumenty sp_01.jpg

- Skrzynka jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu 8.00-16.00, pod nadzorem pracownika Starostwa, znajduje się, zaraz za drzwiami wejściowymi na parterze budynku Starostwa na ul. Płockiej 39.

- Na parterze budynku na ul. Popiełuszki 14 bedzie możliwość wydawania oraz odbioru korespondencji przez pracowników Wydziału Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami oraz Wydziału Architektoniczno - Budowlanego.

▪️ Dopuszcza się przyjmowanie i wydawanie dokumentów Wydziale Geodezji Katastru i Gospodarki Nieruchomościami w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu, w każdy poniedziałek i piątek w godz. 15.00-16.00

▪️ Dopuszcza się w Wydziale Architektoniczno - Budowlanym przyjmowanie i wydawanie projektów budowlanych w toczących sie postępowaniach administracyjnych,  po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu, w każdy wtorek i czwartek w godz. 15.00-16.00

- W sytuacji wprowadzenia ograniczeń w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Płońsku spowodowanego stanem epidemicznym, gdy wszelkie kontakty odbywać się mogą tylko telefonicznie, za pośrednictwem poczty tradycyjnej  lub poczty elektronicznej, Starostwo w celu ułatwienia składania dokumentacji  i innych dokumentów wielkoformatowych wprowadza alternatywną metodę doręczania ich do Urzędu.

Informujemy:

- Dokumenty powinny być opakowane, w zaklejonych kopertach i właściwie opisane do kogo są kierowane, do jakich osób i poszczególnych Wydziałów czy Referatów Starostwa.

- Poza dokumentami prosimy o wyrażenie zgody i pozostawienie numeru telefonu komórkowego oraz swoich danych imię i nazwisko, celem dalszej komunikacji. Ułatwi to nam skontaktowanie się z Państwem, jeśli sprawa będzie wymagać odpowiedzi lub dodatkowych wyjaśnień.

- Dokumenty składamy na własną odpowiedzialność i bez możliwości poświadczenia ich wpływu do Starostwa.

- Dokumenty będą zdeponowane na 24 h.

- Przynosząc dokumenty stosujemy się do obowiązujących przepisów dotyczących przeciwdziałania minimalizowania zagrożenia zwiazanego z Covid-19 tj. mamy na sobie maseczki, rękawiczki.