Spotkanie z Mikołajem dla dzieci z rodzin zastępczych

Tort, popcorn, film, a na zakończenie oczywiście paczki pełne słodyczy od św. Mikołaja – tak bawiły się dzieci z rodzin zastępczych na Spotkaniu z Mikołajem zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Płońsku oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Płońsku.

Ilustracja do artykułu DSC_0225.JPG

19 grudnia w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu płońskiego bawiły się na mikołajkowej imprezie. Na Spotkanie z Mikołajem zaproszono dzieci do osiemnastego roku życia przebywające w rodzinach zastępczych wraz z ich opiekunami. Dyrektor PCPR Agnieszka Piekarz przywitała przybyłych gości życząc im miłych wrażeń i pięknych świąt. Imprezę rozpoczęła świąteczna zumba w wykonaniu grupy tanecznej z ZS nr 2 w Płońsku, następnie dzieci obejrzały film „Mikołaj i spółka”, a po seansie Mikołaj rozdał upragnione prezenty. Zabawa zakończyła się słodkim akcentem w postaci pięknego i pysznego tortu.