Spotkanie dotyczące planowanych inwestycji drogowych na terenie gminy Sochocin

20 października odbyło się Spotkanie Wicestarosty Krzysztofa Wrzesińskiego z Wójtem Gminy Sochocin, Radnymi Powiatu i Gminy Sochocin oraz przedstawicielami Powiatowego Zarządu Dróg, dotyczące planowanych inwestycji drogowych na terenie gminy Sochocin.

Spotkanie Wicestarosty w sali zarządu z radnymi i dyrekcją Powiatowego Zarządu Dróg.jpg

"Wspólne ustalenie kierunków działań i diagnoza sytuacji i stanu dróg powiatowych to podstawa przy planowaniu budżetów zarówno Powiatu jak Gminnego na przyszły rok.

Cieszę sie z tego spotkania i dobrej współpracy Powiatu z samorządami gminnymi. Zasygnalizowaliśmy propozycję kierunków działań w zakresie inwestycji i remontów na drogach powiatowych i czekamy na decyzję Radnych Gminy Sochocin w tej kwestii" - informuje Krzysztof Wrzesiński.

W spotkaniu udział wzięli:

Krzysztof Wrzesiński - Wicestarosta Płoński

Jerzy Ryziński - Wójt Gminy Sochocin

Jadwiga Czerniakowska - Radna Rady Powiatu Płońskiego

Marianna Chybała - Radna Rady Powiatu Płońskiego

Jacek Ryziński - Radny Rady Powiatu Płońskiego

Stanisław Kwiatkowski - Przewodniczący Rady Gminy Sochocin

Zbigniew Gontarek - Radny Gminy Sochocin

Marcin Piechocki - Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg.

Radosław Wojkowski - Zastępca Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg.