Rozmowy w sprawie poprawy bezpieczeństwa na drodze powiatowej

2 lipca w Starostwie odbyło się spotkanie w sprawie poprawy bezpieczeństwa na drodze powiatowej nr 3047W Stara Wrona – Joniec – Nowe Miasto.

Ilustracja do artykułu Przedstawiciele powiatu rozmawiają o bezpieczeństwie na drodze powiatowej z wójtem gminy i mieszkańcami.jpg

Na spotkaniu ustalono, że w m. Grabie zostanie postawiony radar drogowy do pomiaru prędkości. Urządzenie przyczyni się do zmniejszenia prędkości przez kierowców, o co wnioskowali okoliczni mieszkańcy. W spotkaniu wzięli udział Starostowie: Elżbieta Wiśniewska i Krzysztof Wrzesiński, Wójt Gminy Nowe Miasto - Sławomir Zalewski, Radne: Marianna Chybała, Jadwiga Czerniakowska, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Marcin Piechocki oraz mieszkańcy gminy Nowe Miasto.