Remont drogi zakończony

Remont drogi powiatowej nr 3071W Załuski - Zdunowo - Kamienica - Goławin w m. Kamienica zakończony.

Zdjęcie przedstawia asfaltową drogę z chodnikiem po lewej stronie.

Wartość umowy na roboty budowlane na tym odcinku to 153 253,08 zł w tym:

• ze środków Powiatu 81 639,08 zł
  • ze środków Gminy Załuski 71 614,00 zł

Zakres robót obejmował:

• Odtworzenie istniejącego rowu
  • Wykonanie nawierzchni bitumicznej (warstwa wyrównawcza i ścieralna)
  • Umocnienie poboczy kruszywem łamanym

Wykonawcą remontu było Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów WAPNOPOL Sp. z o.o.

- Po zrealizowanej inwestycji budowy chodnika w miejscowości Kamienica zaplanowanej w tegorocznym budżecie jako Zarząd Powiatu podjęliśmy decyzję o remoncie drogi powiatowej w tej miejscowości. Inwestycja została zrealizowana ze środków Powiatu Płońskiego przy wsparciu Gminy Załuski. Z tego miejsca dziękuję Wójtowi Gminy Załuski Kamilowi Koprowskiemu oraz Radnym za współpracę. (...) Mam nadzieję, że ta kolejna inwestycja w zakresie infrastruktury drogowej na tym terenie w znacznym stopniu zwiększy bezpieczeństwo i komfort zarówno mieszkańców Gminy Załuski jak i innych korzystających z tej drogi - informuje Krzysztof Wrzesiński Wicestarosta Płoński.