Świąteczne dekoracje i magiczna atmosfera podczas kiermaszu

Starosta Płoński, Przedstawiciele Stowarzyszeń oraz Kierownik Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej w trakcie kiermaszu.

Idąc przykładem ubiegłego roku 8 grudnia w Starostwie Powiatowym można było nabyć rękodzieło, wyroby artystyczne, kulinarne przysmaki, które zostały przygotowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Dysfunkcjami Rozwoju "Spadochron", Better LIFE Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży SOSW w Jońcu, Stowarzyszenie Niepełnosprawnych "Bądźmy Razem" w Płońsku. Różnorodność produktów zagwarantowała znalezienie wyjątkowych, niepowtarzalnych prezentów dla bliskich.

13 grudnia br. ponownie będzie okazja zaopatrzyć się w wspaniałe upominki podczas drugiego kiermaszu, zapraszamy!