Punkt Szczepień Powszechnych w Szpitalu w Płońsku

Od 27 kwietnia w budynku Przychodni, na pierwszym piętrze, działa Punkt Szczepień Powszechnych. Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński oraz Krzysztof Wrzesiński Wicestarosta wizytowali punkt, który od dnia otwarcia cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców.

Starosta Wicestarosta i pielęgniarka stoją przed drzwiami wejściowymi do punktu szczepień
"Cieszę się, że punkt już ruszył i proces szczepień dla mieszkańców został już wdrożony w naszym powiatowym szpitalu. To ważne, byśmy zaszczepili się jako populacja możliwie jak najszybciej i wrócili do normalności i rzeczywistości przedcovidowej. Zapraszam do korzystania ze szczepień i z uruchomionej przez szpital infolinii do rejestracji osób chętnych w ramach listy rezerwowej.”- informuje Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński
Infolinia pod numerem telefonu: 791 863 600 do rejestracji osób chętnych w ramach listy rezerwowej, będzie czynna od 7:00 do 14:35.
"Dzięki tej liście zwiększymy ilość osób zaszczepionych, ograniczając tym samym liczbę niewykorzystanych szczepionek. Warunkiem jest ukończenie 18 lat i dyspozycyjność i gotowość do przybycia na szczepienie w ciągu kilkunastu minut.”- informuje Aleksandra Świeżawska Naczelna Pielęgniarka w SPZZOZ w Płońsku.

 

W ciągu najbliższych dni Punkt Szczepień czynny będzie w godzinach :

- Środa 8:00 - 16:00

- Czwartek 8:00 - 16:00

- Piątek 8:00 - 16:00

- Sobota 8:00 - 19:15

Procedury rejestracji:

  • Infolinia 989
  • SMS o treści SzczepimySie pod numer telefonu 880333333
  • e-rejestracja na www.pacjent.gov.pl

Wybierz Punkt Szczepień Powszechnych SPZZOZ Płońsk

Po 15 maja szczepienia będą odbywać się 7 dni w tygodniu (uzależnione od dostaw szczepionek).

 

Powrót na początek strony