Przetarg na sprzedaż działek w Płońsku przy ul. Klonowej

Powiat Płoński ogłosił przetarg na sprzedaż działek w Płońsku położonych przy ul. Klonowej oznaczonych nr ewidencyjnym 2609/10 o powierzchni 0,6867 ha oraz 2609/11 o powierzchni 0,5991 ha.

widok działek na ul. Klonowej wystawionych do przetargu_01.jpg

Przeznaczenie działek wg planu zagospodarowania przestrzennego to zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i zabudowa usługowa. Działki niezabudowane, mają kształt zbliżony do prostokąta. Położone w bliskiej odległości od przedszkola, szpitala powiatowego, sądu rejonowego oraz trasy E7 Warszawa-Gdańsk. W sąsiedztwie znajduje się osiedle domów jedno oraz wielorodzinnych. Działka posiada dostęp do drogi gminnej (nieurządzonej), bezpośrednio połączonej z obwodnicą wschodnią miasta Płońska.

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu znajdują się na stronie www.powiat-plonski.pl w zakładce „Obrót nieruchomościami-Przetargi” lub pod numerem tel. 23 662 23 15 wew. 226 lub 214.

W załączniku:

• mapa graficzna