Przekazanie sztandaru

W środę 1 czerwca odbyła się uroczystość przekazania sztandaru Szkole Podstawowej im. Bohaterów Bitwy nad Wkrą w Jońcu.

Przekazanie sztandaru.

Podczas wydarzenia Powiat Płoński reprezentowali: Przewodniczący Rady Powiatu Płońskiego Pan Dariusz Żelasko oraz radni powiatowi: Pani Marianna Chybała, Pani Jadwiga Czerniakowska oraz Pan Jacek Ryziński. Pan Przewodniczący przekazał na ręce Pani Dyrektor Bożeny Jaworskiej list gratulacyjny od władz Powiatu, zaś Pani Jadwiga Czerniakowska wręczyła koszyk z powiatowymi gadżetami promocyjnymi.
Po części oficjalnej i przemówieniach zaproszonych gości odbyła się część artystyczna, w trakcie której można było zobaczyć inscenizację historyczną oraz wysłuchać pieśni patriotycznych.