Przebudowa drogi powiatowej Chociszewo – Przybojewo

Ogłosiliśmy przetarg na zadanie inwestycyjne pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 3007W Chociszewo – Przybojewo” na całej jej długości (3,1 km).

po prawej stronie zdjęcie drogi, po lewej zdjęcie Barbary Wdowiak Członka Zarządu Powiatu Płońskiego, na samej górze na niebieskim tle napis: przetarg na przebudowę drogi powiatowej Chociszewo – Przybojewo, poniżej na białym tle cytat: Bardzo się cieszę z przebudowy drogi powiatowej 3007W Chociszewo - Przybojewo Nowe. To inwestycja długo wyczekiwana przez mieszkańców. Poprawa bezpieczeństwa i infrastruktury drogowej to jeden z priorytetów Zarządu Powiatu Płońskiego. Barbara Wdowiak Członek Zarządu Powiatu Płońskiego
"Bardzo się cieszę z przebudowy drogi powiatowej 3007W Chociszewo - Przybojewo Nowe. To inwestycja długo wyczekiwana przez mieszkańców. Dotychczasowy zły stan techniczny nawierzchni, zbyt wąski pas jezdni, rosnące natężenie ruchu zwłaszcza w okresie zbiorów owoców miękkich, prowadzi do niebezpiecznych zdarzeń na drodze. Warto wiedzieć, że w przypadku zdarzeń drogowych na drodze krajowej nr 62, ruch przekierowywany zostaje na drogę Chociszewo - Przybojewo. Przy takim stanie technicznym, droga ta sama stanowi zagrożenie dla użytkowników. Dlatego cieszę się z ogłoszenia przetargu i realizacji tej inwestycji. Poprawa bezpieczeństwa i infrastruktury drogowej to jeden z priorytetów Zarządu Powiatu Płońskiego." - Barbara Wdowiak Członek Zarządu Powiatu Płońskiego.