Praca zdalna Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej I Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego na terenie Powiatu Płońskiego

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną, spowodowaną wzrostem zakażeń wirusem SARS-CoV-2, Starostwo Powiatowe w Płońsku informuje o konieczności podjęcia działań, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa wykonawcom i osobom korzystającym z nieodpłatnych porad prawnych.

grafika dotycząca nieodpłatnej pomocy iporadnictwa prawnego na terenie powiatu.png

Z uwagi na powyższe, działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu płońskiego w zakresie porad bezpośrednich zostaje czasowo wstrzymana – od dnia 29.03.2021 r. do odwołania nieodpłatne porady prawne udzielane będą wyłącznie poza lokalem punktu za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej), po wcześniejszej rejestracji wizyty pod następującymi nr tel.:

1) Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w Płońsku – tel. (23) 662 40 39;

2) Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej – lokalizacja w Raciążu tel. (23) 679 11 63 w. 11 oraz w Naruszewie tel. (23) 663 10 51;

3) Punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Nowym Mieście – tel. (23) 661 49 20 w. 1.

Zgłoszeń dokonać można również on-line: https://np.ms.gov.pl/mazowieckie/płoński

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (23) 663 24 28.