Powiatowy Dzień Dziecka

W środę 1 czerwca na sali gimnastycznej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Płońsku odbył się Powiatowy Dzień Dziecka.

Zabawa przy muzyce.

Radość i uśmiech gościły dziś na twarzach dzieci i młodzieży, które uczestniczyły w obchodach Powiatowego Dnia Dziecka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Płońsku.
Nie brakowało dobrej zabawy przy muzyce, gier i zabaw rekreacyjnych w towarzystwie animatora, takich jak przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną czy bańki mydlane. Były strefy tatuażu, eksperymentów, manualna. Ponadto wata cukrowa, słodkie poczęstunki, ciepły posiłek. Chętni mogli wziąć udział w sesji zdjęciowej.
W obchodach Powiatowego Dnia Dziecka wzięli udział: Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska, dyrektorzy, nauczyciele, rodzice , dzieci i młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Płońsku oraz w Jońcu oraz z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Płońsku.