Powiat Płoński przekazał nieruchomość dla Gminy Załuski

7 lipca w Kancelarii Notarialnej Pana Jacka Zareckiego został podpisany akt notarialny w którym Zarząd Powiatu Płońskiego daruję na rzecz Gminy Załuski nieruchomość położoną w Załuskach o powierzchni 0,0301ha oznaczoną w ewidencji gruntów i budynków nr 70/18. Wartość darowizny na podstawie operatu szacunkowego to 138 300 złotych.

Ilustracja do artykułu Starosta Płoński i Wicestarosta podpisują umowę darowizny z Wójtem Gminy Załuski w obecności notariusza.jpg

Nieruchomość będzie wykorzystywana na świetlicę wiejską dla potrzeb wspólnoty mieszkańców Gminy Załuski.

Wójt Gminy Załuski zobowiązuje się do rozbudowy na swój koszt szamba na działce nr 70/19 o powierzchni 0,1260 ha z którego korzystał będzie Powiat Płoński oraz Gmina Załuski.

,,Chciałbym bardzo podziękować Samorządowi Powiatu Płońskiego, w szczególności Zarządowi Powiatu za ten gest współpracy z Gminą Załuski. Dzięki darowiźnie będziemy mogli w budynku po byłej aptece zorganizować świetlicę wiejską, którą będzie można przeznaczyć na potrzeby środowiska emerytów i rencistów." - informuje Kamil Koprowski Wójt Gminy Załuski.