Podziękowania za wieloletnią współpracę dla dyrektorów powiatowych placówek oświatowych

Podczas XXVI sesji Rady Powiatu Płońskiego Przewodniczący Rady Powiatu Dariusz Żelasko oraz Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska obecnym Pani Wiesławie Junczak Dyrektor Zespołu Szkół Nr2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku oraz Panu Jerzemu Michalakowi - Dyrektorowi Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jońcu, wręczyli kwiaty oraz upominki w podziękowaniu za zaangażowanie, profesjonalizm, bardzo dobrą współpracę z kadrą pedagogiczną i organem prowadzącym oraz wieloletni wysiłek podejmowany na rzecz społeczności lokalnej.

Ilustracja do artykułu Dyrektorzy placówek oświatowych otrzymali kwiaty i dyplomy od starosty przewodniczącego rady i radnych.jpg

Słowa uznania przekazał Przewodniczący Rady Powiatu Dariusz Żelasko, a podsumowania wielololetniej współpracy dokonał również Naczelnik Wydziału Oświaty Pan Paweł Dychto. Następnie głos zabrali obdarowani, dziękując wszystkim na przestrzeni lat za współpracę, pomoc i wsparcie.