Podpisanie umowy na przebudowę drogi powiatowej nr 3003W Raszewo-Radzikowo

W środę, 5 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym w Płońsku została podpisana umowa na zadanie pt.: "Przebudowa drogi powiatowej nr 3003W Raszewo - Radzikowo".

Ilustracja do artykułu Podpisanie umowy na przebudowę drogi powiatowej Raszewo-Radzikowo.jpg

Umowę podpisali Wicestarosta Płoński Krzysztof Wrzesiński, Barbara Wdowiak Członek Zarządu Powiatu Płońskiego oraz Radna z terenu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Pan Marcin Piechocki oraz przedstawiciel Wykonawcy Pan Adam Nowakowski z firmy WAPNOPOL.

Wartość robót opiewa na kwotę 364 992,41 złotych w tym:

• Dzielenie dotacji ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego na zadanie z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych - 100 000 złotych;
  • Pozostała kwota to środki własne w ramach zadania z Gminy Czerwińsk nad Wisłą oraz Powiatu Płońskiego.

Termin realizacji: 30.09.2020 r.

Wykonawcą zadania jest Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe WAPNOPOL Adam Nowakowski ul. Nadrzeczna 12, 06-450 Glinojeck.