Pismo do Burmistrza Miasta Płońsk dotyczące utrzymania lodowiska

Zarząd Powiatu Płońskiego podtrzymuje stanowisko w sprawie udzielenia pomocy finansowej Miastu Płońsk na realizację zadania związanego z utrzymaniem lodowiska.

Pismo do Burmistra Miasta Płońsk w sprawie oszacowania kosztów energii elektrycznej.jpg

Treść pisma: Pismo skierowane do: „Sz. P. Andrzej Pietrasik Burmistrz Miasta Płońsk. W związku z przyjęciem przez Zarząd Powiatu Płońskiego stanowiska w sprawie udzielenia pomocy finansowej Miastu Płońsk na realizację zadania związanego z utrzymaniem lodowiska, Starostwo Powiatowe w Płońsku zwraca się z prośbą o oszacowanie kosztów energii elektrycznej wykorzystywanej na potrzeby funkcjonowania lodowiska w sezonie 2021/2022, celem określenia poziomu planowanej dotacji. Proszę o udzielenie odpowiedzi do 3 grudnia br. W podpisie: Skarbnik Powiatu mgr Anetta Klimkiewicz.”