Parada Niepodległości

29 września w ramach Płońskiego weekendu patriotycznego Starosta Płoński Andrzej Stolpa wraz z Burmistrzem Płońska i Wójtem Gminy Płońsk zapraszają wszystkich mieszkańców na Paradę Niepodległości.

Ilustracja do artykułu Parada niepodleglości plakat do zamiany_01.jpg

Program imprezy:

g. 13.30 zbiórka uczestników parady w parku przy ul. 1 Maja

g. 14.00 wymarsz Parada przebiega ulicami: Popiełuszki, Kolejowa, Płocka, Rynek, Grunwaldzka, Sienkiewicza, Żołnierzy Wyklętych, Błonia naprzeciwko Kauflanda.

W czasie przemarszu przewiduje się dwa kilkuminutowe przystanki: na ul. Grunwaldzkiej u wlotu w ul. Wolności i przy rondzie 100. lecia Niepodległości na skrzyżowaniu ulic: Sienkiewicza i Żołnierzy Wyklętych.

g. 15.30/16.00 rozwiązanie parady na Błoniach, koncert pieśni patriotycznych na scenie

g. 17.00 zakończenie imprezy

Serdecznie zapraszamy.

W związku z organizacją parady w g. 14.00 - 16.00 wystąpią utrudnienia w ruchu na terenie Płońska. Przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość