Od 1czerwca zmiany w systemie obsługi interesantów w Starostwie w Płońsku

Od 1 czerwca zmieniamy ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów. Liczba interesantów w pomieszczeniu nie może przekroczyć 1 osoby na 1 stanowisko obsługi. Pamiętaj o zakrywaniu ust i nosa, a także o zachowaniu bezpiecznego odstępu od innych osób przebywających w urzędzie.

Ilustracja do artykułu grafika dotyczącz obsługi interesantów w starostwie od 1 czerwca 2020 roku.png

Wydział Komunikacji i Transportu od 1 czerwca zmienia zasady bezpośredniej obsługi interesantów. 

- Rezerwacja wizyt przez zapisy internetowe www.powiat-plonski.pl w zakładce Rezerwacja wizyt w Wydziale Komuikacji i Transportu. Wizyty zarezerwowane przed 25 maja zostały anulowane, należy dokonać rezerwacji ponownie
- System kolejkowy (biletomat) - bez wcześniejszego umawiania się.

Jeśli planujesz rejestrację pojazdów pamiętaj o numerze VIN! Będzie on potrzebny na etapie zapisywania się w systemie kolejkowym.

Liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na 1 stanowisko obsługi.

Gdy dokumenty złożone za pośrednictwem platformy e-PUAP, drogą elektroniczną, pocztą tradycyjną lub przez biuro podawcze będą gotowe do odbioru lub będą wymagały uzupełnienia to skontaktujemy się z nadawcą dokumentów.

Pamiętaj o maseczce i o zachowaniu bezpiecznego dystansu

 

W Starostwie Powiatowym w Płońsku dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.

 Ograniczeń, o których mowa powyżej, nie stosuje się do:

  • dziecka do ukończenia 13. roku życia;
  • osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
  • osoby o ograniczonej możliwości prowadzenia własnych spraw w urzędzie;
  • osoby wymagającej pomocy tłumacza;
  • innej osoby, w przypadkach wynikających z odrębnych przepisów.

 

Powrót na początek strony